Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. У Києві, за даними фахівців, квартирна крадіжка відбувається приблизно щогодини, а в літній сезон зловмисники обкрадають по 850 будинків за місяць.
Колишній злодій розкрив декілька важливих секретів, які допоможуть не стати жертвою непроханих гостей. Він розповів, що нерідко квартирні злодії співпрацюють з правоохоронними органами та охоронними фірмами.
В першу чергу зловмисники перевіряють ванну, кухню і спальню. Якщо у домушників є конкретна інформація, - вони можуть впоратися за 5 хвилин і сховатися задовго до приїзду "копів" або охорони.
В якості основного захисту виступають броньовані двері та замок. Відзначається, що оптимальним варіантом є відразу дві бронедвері. Вікна помешкання мають бути з ролетами. Фахівці рекомендують встановити в квартирі охоронну сигналізацію. Експерти виділяють три правила, яких варто дотримуватися: не економити на захисті житла, бути пильними, не зберігати великі суми грошей і коштовності вдома.
2 квітня за новим стилем (15 квітня за старим) віряни вшановують преподобного Тита Чудотворця. За це отримав нагороду творити чудеса. За юліанським календарем сьогодні день пам'яті мучениці Фотини Самарянині. . *** . Тит жив у VIII-IX століттях. Ще в...
"Розкидатися погрозами на всі боки - не так весело, як виявилося, бо можна отримати достойну відповідь. Іран - почав грозити Америці ядерним ударом по її військових базах у регіоні. Щоправда, невідомо, чи є в них ті ядерні ракети, чи немає - але ж МАГА...