З архіву ПУ. Сепаратист, який організовував "ЛНР", йде у Верховну Раду "під крилом" Медведчука (фото, відео)

Струк іде самовисуванцем, але при цьому використовує символіку політичної партії Віктора Медведчука "Опозиційна платформа — За життя".

Володимир Струк

Про це у Facebook повідомив журналіст Євген Спірін, який опублікував фото підкупу виборців скандальним кандидатом, передають Патріоти України 14 червня 2019 року.

"Володимир Струк зараз іде у депутати по 113 округу, північ Луганщини. Струк відомий тим, що у 2014 році озброював бойовиків "ЛНР" і брав участь у засіданні 5 травня, на ньому оголосили про проведення референдуму і передачу влади Валерію Болотову", — написав він.

Спірін зазначив, що Струк іде самовисуванцем, але при цьому використовує символіку політичної партії Віктора Медведчука "Опозиційна платформа — За життя". За словами журналіста, політик подібною агітацією вже займався у 2012 році, коли йшов у депутати від "Партії регіонів".

Зазначається, що Струк у 2014 році підтримував бойовиків "ЛНР" і був одним із організаторів "референдуму". Він активно виступав на мітингах бойовиків і відкрито агітував за відділення регіону від України.

Додамо, що раніше Служба безпеки у відповіді юристу Масі Найєму зазначила, що Струк все ще не отримав підозри у справі, яка тягнеться кілька років і стосується його причетності до сепаратистських процесів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...