З архіву ПУ. Скільки б раб не жив на Заході, залишиться рабом: Ще один з родини Міхалкових вразив інтелігенцію присмиканням перед Путіним

Працював у Голлівуді, жив у Європах, має широкий світогляд, а все одно чесноти вільного світу залишились для нього розмінною монетою.

В ефірі пропагандистського телеканалу «Росія 1» відомий російський режисер Андрій Кончаловський заявив, що глава Кремля Володимир Путін - це «великий стратег» і «справжній боєць», додавши, що у нього «треба вчитися», передають Патріоти України у червні 2018 року.
«Путін - це великий стратег. В цілому, здатність не відповідати на якісь речі, я у нього в цьому сенсі вчуся. Відхилити, не гавкати у відповідь. Здатність чекати, проявляти терпіння - це вища якість справжнього бійця», - розсипався в похвалах Кончаловський.
Такі лестощі Путіну явно не сподобалися користувачам Twitter. Активні коментатори згадали про його брата, також режисера Микити Михалкова, яром прихильника режиму Путіна, а також про їх батька Сергія Михалкова, який написав гімн СРСР.
«Зачееем? Чого їм не вистачає?», «Ну і до чого конкретно привів цей стратег? Які результати-то?», «Ще кілька років тому я тримала його за пристойну людину», «Хвали, плекай будь-яку владу і жити завжди ти будеш всмак - сімейне кредо подружжя Михалковим-Кончаловський», «Гроші, для цих братанів не пахнуть. Яка гидота», - написали в мережі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Почему не летят наши "Горлицы" и "Соколы" и почему нельзя надеяться только на "Байрактар", - Михайло Жирохов

субота, 18 вересень 2021, 21:58

"Насыщенность нашей армии ударными беспилотниками оставляет желать лучшего. Вероятно, это понимает военно-политическое руководство, так как время от времени звучат громкие заявления. К примеру, на этой неделе Главнокомандующий ВСУ генерал-лейтенант Вал...

"Россию можно привлечь к ответственности за срыв контрактов и поставок газа. Но проблема в том, что Европа попала в клетку к дикому зверю", - Злий Одесит

субота, 18 вересень 2021, 21:45

"На европейском рынке газа сейчас можно наблюдать не столько ажиотаж, сколько самый настоящий хаос. Через месяц должен начаться отопительный сезон, а подземные хранилища газа в ЕС заполнены менее чем на 71%", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, пере...