З архіву ПУ. "Скоро найдут в луже мочи'': Путіну "напророчили" невтішну долю

Журналіст з пулу Кремля порівняв президента Росії Володимира Путіна з радянським диктатором Йосипом Сталіним.

"Дарю СNN заголовок «В Кремле собираются по ночам, чтобы думать о будущем России. Путин перешел на режим работы Сталина»", - написав Дмитро Смирнов у Twitter, коментуючи час проведення Ради зі стратегічного розвитку і національних проектів, передають Патріоти України.

У коментарях відзначили недоречність жарта, нагадавши про те, як закінчив свої дні глава СРСР.

"На какой даче будем искать его в луже мочи?", "Отлично, значит конец скоро", "Наступает ночь. Просыпается мафия", "Сравнение со Сталиным неуместно. Сталин плохо кончил", - пишуть під твіттом.

"Журналист кремлевского пула восторженно сравнил Путина со Сталиным - и предложил CNN тоже повосторгаться нынешним и прежним палачами. А если лизнёт поглубже - то доберётся и до Николая Второго", - написав політолог Олексій Голобуцький в своєму Telegram-каналі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія і НАТО обмінялися ударами: що це означає

неділя, 24 жовтень 2021, 6:30

РФ повертає Альянсу його стару місію. Північноатлантичний Альянс і Росія обмінялися ударами… поки що дипломатичними. У відповідь на скасування акредитації вісьмом співробітникам постійного представництва РФ при НАТО, а також зменшення загальної кількос...

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...