З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Експерти провели дослідження ексгумованого тіла та здивовані характером травм

Дослідники не можуть зрозуміти походження ушкоджень тіла Семена Золотарьова.

Місце поховання С.Золотарьова. Фото: КППошкодження тіла одного з учасників трагічної експедиції на перевалі Дятлова в 1959 році Семена Золотарьова показали, ніби його переїхав автомобіль, повідомляють Патріоти України у червні 2018 року з посиланням на "Комсомольську правду".

"Це виключно дія твердих тупих предметів. З огляду на ситуацію в цілому, я готовий повірити в містику. Всі переломи різні. І це має бути якийсь неймовірний збіг обставин, щоб всі ці травми утворилися", - розповів судово-медичний експерт Едуард Туманов після ексгумації.

Відзначається, що труп Золотарьова знайшли через три місяці після трагедії. Впізнати його практично було неможливо. Дана справа стала загадкою для експертів. По-перше, в акті було описано дивні татуювання, яких учні Золотарьова - вчителя фізкультури, ні разу не бачили. Зокрема, мова йде про дивний напис - "ДАЕРММУАЗУАЯ". Родичі також не пам'ятають такого татуювання.

Травми на трупі невідомого походження. Фото: КПКрім того, могила під обеліском "Семен Золотарьов", як з'ясувалося, ні за ким не значилася. За документацією, на Іванівському цвинтарі чоловіка взагалі не ховали. Характер травм тіла, яке ексгумували, також поставив експертів в глухий кут. Відзначається, що машина ніяк не могла потрапити на перевал, що унеможливлює утворення таких травм.

Туманов заперечує можливість смерті цієї людини від впливу інфразвуку, ультразвуку, вибухової хвилі, радіації або психогенних факторів. Крім того, в 1959 році судмедексперт Борис Возрождьоний розповідав, що результати розтину тіл "дятловців" показали, ніби на їх тіла впливала "велика сила". Ексгумували тіло Золотарьова в квітні 2018 року. Журналісти нагадали, що перед фатальною експедицією він розповів своїм учням, що "про цей похід заговорить весь світ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін дочекався свого Чернобиля? Через аварію на Ростовській АЕС рівень радіації 75 разів перевищив норму. Радіаційна хмара повзе вглиб Росії - ЗМІ

п’ятниця, 19 липень 2024, 12:06

На ростовській АЕС сталася аварія, радіаційна хмара рухається в глиб рф - у бік Саратова. Про це почали масово повідомляти у соцмережах, повідомляють "Надзвичайні новини". Пишуть про це також місцеві блогери та пропагандистські ЗМІ. Утім уряд РФ начебт...

РФ запустила Шахеди на Білорусь! Знищить нафтозаводи. Лукашенко підняв авіацію. Біду спихнуть на ЗСУ - Снєгирьов

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:45

У повітряному просторі Білорусі виявили два російські безпілотники-камікадзе типу «Шахед». Мінськ у відповідь підняв бойову авіацію. Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов розповів, що таке загострення ситуації в повітряному просторі Білорусі...