З архіву ПУ. "Це ж треба бути настільки тошнотною, щоб викликати відразу з обох боків фронту!" - політтехнолог Голобуцький

Катерина Варнава. Фото: скріншот з відео.

"Кримський "пісатєль" і колаборант Платон Бєсєдін сильно ображається, що клоунесу Варнаву амністували в Україні за відвідування Криму", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький у червні 2020 року у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Украина никак не обосновала, почему Варнаву исключили из блэк-листа. Попала она туда, потому что выступала в Крыму. (Лучше б, кстати, не выступала. Фу.) А вот за что такая амнистия? Неизвестно. Это-то и смущает. Хотим – включим, не хотим – не включим. Или одним можно больше, чем другим? Или президент – бывший комик, потому стало можно? Или одним – скидки, а другим – стоп? ...Война на Донбассе продолжается, и политзаключённые по-прежнему находятся в украинских тюрьмах. Многие из них попали туда в буквальном смысле не за что. И их исключать не собираются. В отличие от Екатерины Варнавы. А вот та чувствует себя вполне комфортно. Веселить ездит народ.

Я за то её осуждать не собираюсь. Осуждать вообще никого из людей не надо – осуждают грех, а не грешников. Это только странные ребята «миротворцы» придумывают, где осуждениями кровавыми занимаются. Мы люди гуманные. Но всё-таки задумывалась ли госпожа Варнава что несколько странно мотаться по концертам, когда льётся кровь? Да, зритель ждёт – и в Крыму, и в Киеве (хотя кому она нужна, на самом деле?). И артист старается абстрагироваться от политики. Но ведь полностью не выходит, правда?", - заявив Бєсєдін.

--
Це ж треба бути настільки тошнотною, щоб викликати відразу з обох боків фронту!

Але питання дійсно цікаве: ну от чим оте страшне створіння заслужило на допуск до грошей українських глядачів? Ну ж не тим, що воно з "Камеді вумен"?.. Чи це таки була цехова солідарність Зеленського? Чи не Зеленського?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Де ж ви були так довго, хлопці?!": Як у звільнених селищах Херсонщини зустрічають ЗСУ (відео)

середа, 5 жовтень 2022, 0:15

"Де ж ви були так довго, хлопці?! Рідненькі наші! - Слава Україні! - Ой, як ми вже соскучилися за всім оцим...": Новопетрівка на херсонській Бериславщині зустрічає українських визволителів сльозами і жовтими яблуками", - написав політтехнолог Олексій Г...

Звільнена Харківщина: В катівні окупантів знайшли коробку вирваних зубних протезів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 0:00

"Звільнена Харківщина. Село Піски-Радьківські - на березі Осколу, за 2,5 км від межі з Донецькою областю. Коробка вирваних зубних протезів. Знайшли в катівні окупантів. Повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов"...