З архіву ПУ. У глибинах океану: Дивовижну морську істоту довжиною 47 метрів зняли на відео

Сифонофори - хижаки. Харчуються вони дрібними організмами, ракоподібними і рибами.

Вченим Інституту океану Шмідта під час експедиції на судні Falkor у західних берегів Австралії вдалося зняти дивовижну гігантську істоту. Відео вони виклали в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.

Це - сифонофора Apolemia, плавала у воді у вигляді величезної спіралі. За оцінками дослідників, діаметр зовнішнього кільця сифонофори становить близько 15 метрів, а довжина - приблизно 47 метрів.

Користувачі соцмережі захопились побаченим. «Неймовірно, дивовижна знахідка!», «Істоти, що живуть в глибинах океану, завжди заворожували мене», - писали в коментарях.
«Я брала участь у безлічі експедицій, але ніколи не бачила нічого подібного ... Більшість колоній сифонофор, які мені зустрічалися, були довжиною 20 сантиметрів, може бути - метр. І вона не тільки масивна, колонія демонструє приголомшливу поведінку - вона полює», - прокоментувала пост, як пише видання Daily Star, доцент Університету Північної Кароліни Ребекка Хелм.
Сифонофори - загін стрекающих з класу гідроїдних. Вони формують колонії із загальним тілом, яке називається ценосарк. Кожен ценосарк містить сотні і навіть тисячі окремих істот-клонів - зооідів. Сифонофори - хижаки. Харчуються вони дрібними організмами, ракоподібними і рибами.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.