З архіву ПУ. У лігві "Хунти": Як росіяни маскують свої авто в Україні (фотофакт)

Взаємовідносини між країнами і народами, цілком логічно, знаходять відображення і серед автомобілістів.

Ні для кого не секрет, що громадяни РФ вирушаючи на власному автомобілі в Україну, намагаються приховати місце реєстрації машини або зробити її непомітніше, передають Патріоти України у червні 2018 року.

У когось це виходить, але скажемо відразу - цей водій підійшов до питань маскування вкрай недбало. Знімок в групі Авто Ukraine group опублікував Павло Панченко.

«Ще один ..Штірліц .. маскується», - сказано в коментарі до фото.

Справедливості заради, інші водії допустили, що це не маскування, а спроба позначити свою національність.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...

"Членство Украины в НАТО стало куда реальнее. Все благодаря выходкам России", - політолог Кочетков

четвер, 24 червень 2021, 12:59

"Я о той ситуации, что в РФ называют инцидентом с британским эсминцем «Дефендер», а в Британии в ответ недоуменно крутят головой, намекая, что если в брехливые пропагандисты записалось уже и российское Минобороны, то это точно загнивающая держава. Собс...