З архіву ПУ. У Лівії при спробі виходу з оточення розгромили колону путінської ПВК "Вагнер"

Оголошено, що лівійська урядова армія не веде і не вестиме переговорів з терористами і їх московськими союзниками.

Війська уряду національної згоди Лівії і турецька армія продовжують наносити разючі удари по силам бунтівного генерала Хафтара і російської приватної військової компанії Вагнера. Як по оточеним на авіабазі Аль-Ватія, так і в інших місцях. При цьому турки і ПНС не поспішають займати території і вступати в ближній бій - довбають так, щоб не було кому чинити опір, передають Патріоти України 16 квітня 2020 року з посиланням на Selvestor Vivat.

«Оголошено про знищення колони бронемашин терористів Хафтара, що спробували покинути район Ельвшке і Бувейрат в Лівії. Так само ліквідовано склад озброєння терористів. У Хафтара ростуть втрати».
«Представники Лівійської армії заявили, що частина угруповання намагалася прорватися з оточення, в яке вони потрапили на авіабазі (Аль-Ватія) на захід від Тріполі. В результаті вогню угруповання прориву було повністю знищене. Особи, які намагаються втекти з авіабази, стають мішенню».
«За деякими даними, на авіабазі Аль-Ватія на захід від Тріполі в оточенні знаходиться не менше 140 військових РФ, включаючи офіцерів високого рангу, а також кілька офіцерів розвідки ОАЕ і третіх країн».
«Оголошено, що лівійська урядова армія не веде і не вестиме переговорів з терористами і їх московськими союзниками».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Вчера и Офис Генпрокурора, и СБУ с треском проиграли. Сами себя публично макнули в… сами понимаете что", - Володимир Фесенко

понеділок, 17 травень 2021, 2:00

"И снова о Медведчуке. Он вчера вечером наконец вышел из подполья и даже пришел в Генпрокуратуру (в окружении группы поддержки). Кстати, отмечу, что здесь Виктор Владимирович повторил методику Петра Алексеевича. И это опять сработало", - пише політолог...

З архіву ПУ. "Пока одни гибнут на фронте, другие договариваются с их убийцами", - Бутусов

неділя, 16 травень 2021, 23:05

Президент Зеленський ховається від відповідальності за долі воїнів, хоча вони гинуть, поки він запевняє українців, що бачить в очах Путіна бажання укласти мир. "Принимал участие в программе Савика Шустера по теме энергетики, потому что в самом начале С...