З архіву ПУ. У мережі продемонстрували "секретну технологію", яку використовують у популярному супермаркеті

Вітчизняні супермаркети часто "лають" за неякісні продукти або антисанітарію. Однак побачене в АТБ відкриває завісу на те, як іноді в торгівлі відносяться до продуктів харчування.

Кілька місяців тому в мережі з'явилося фото "нез'ясованого" явища з АТБ Харкова.

В об'єктив телефону потрапило відро з дивною субстанцією, в якому безтурботно плавала упаковка сосисок, передають Патріоти України.

Що знаходилося в відрі - залишається тільки здогадуватися. Можливо, мили підлогу або холодильник. У соціальній мережі також припустили, що це спеціальний розчин для того, щоб потім легше було зняти наклейку з датою виробництва.

"В АТБ на Пушкінській сосисочки маринуються по секретній технології", - написав автор фото.

Наскільки достовірна інформація - достеменно не відомо. Адже автора фото в коментарях поправили, що на Пушкінській немає АТБ, АТБ є на вул. Марьянченка.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...