З архіву ПУ. "У нас с вами общая история": Терористи "ДНР" привітали українських вояків з "23 февраля" (фото, відео)

Окупанти направили повітряні кулі з листівками і привітаннями з 23 лютого в сторону українських позицій під непідконтрольним Україні Донецьком.

Про це повідомили в так званому «управлінні народної міліції республіки», передають Патріоти України

23 лютого 2020 року.

Окупанти повідомили: "З району Авдіївської промзони були запущені повітряні кулі з листівками. Ми хочемо нагадати їм, що наші діди і прадіди воювали пліч-о-пліч в роки Великої Вітчизняної війни, спали в одному окопі і їли з одного казанка і разом проливали кров".

На відео показано, що в посилку вкладені листівки з написами "З Днем Радянської армії і військово-морського флоту", а також фото з портретами льотчиків, маршалів авіації, Героїв СРСР Івана Кожедуба та Олександра Покришкіна.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Незручні факти про Брестську фортецю, які приховує пропаганда, - Максим Мирович (фото)

понеділок, 21 червень 2021, 23:30

Один з фактів: в Бресті був проведений спільний парад РККІ і Вермахту в честь створення кордону між новими світовими імперіями - нацистською Німеччиною і СРСР, які почали ділити між собою Європу. "Каждый год с завидным постоянством наблюдаю, как к 9 ма...

З архіву ПУ. "22 июня 1941 года не было никакого коварного нападения", - письменник

понеділок, 21 червень 2021, 23:05

22 червня 1941 року - день, коли Друга світова війна прийшла до нас в будинок. Про це у своєму блозі пише письменник і журналіст Ян Валетов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "22 июня. Два года пылает Европа. Два года, как Гитлер поб...