З архіву ПУ. "Упаде у будь-який момент": Архітектор пояснив, чому Кримський міст - приречений

За словами експерта, Кримський міст не витримує умов експлуатації, тому "загрози для безпеки і життя людей дійсно зберігаються".

Незаконно побудований окупантами Кримський міст може обвалитися будь-якої миті, оскільки у нього немає значної ґрунтової основи. Таку думку висловив український архітектор Георгій Духовичний, передають Патріоти України.

"Той факт, що там менше, ніж за рік почали валитися частини моста, свідчить про те, що там не працює найголовніше — в об'єкта відсутня нормальна основа", — зазначив він.

За словами експерта, Кримський міст не витримує умов експлуатації, тому "загрози для безпеки і життя людей дійсно зберігаються".

"У будівництві, особливо під час зведення естакад і мостів, прецедент падіння частини одного з несучих елементів є свідченням того, що вся будова ненадійна, і вона може впасти у будь-який момент", — пояснив архітектор.

Джерело: Сегодня
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Америка и Запад не переживут второй срок Трампа", - Пономар

понеділок, 18 листопад 2019, 10:12

Збиток може бути непоправним... "Америка... Есть такое хорошее слово, которое символизирует для меня Америку - добропорядочность. Американцы с детства знают ЧТО такое хорошо и что такое плохо - работать, платить налоги, не жульничать, не обманывать, го...

У Дніпрі небезпечний психопат нападає на жінок

понеділок, 18 листопад 2019, 10:00

За словами постраждалих, невідомий не грабував і не відбирає у них цінні речі, але завдає по обличчю сильні удари. У місті Дніпро на Лівому березі зафіксовано зростання дивних нападів на жінок: невідомий чоловік підходить до потенційної жертви, б'є її ...