З архіву ПУ. Увага! Популярну страву визнали небезпечною для здоров'я

Вчені розповіли про шкоду червоного м'яса на сніданок.

Ілюстрація: wallpapers.99px.ru

Дослідники попередили про шкоду яєчні з беконом або ковбасою, яку нерідко їдять на сніданок, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Исследование ученых из Швеции показало, что завтракая яичницей с мясом, люди имеют высокие шансы получить проблемы с поджелудочной железой. Более того, такой завтрак может стать причиной ожирения.

"50 граммов жареного красного мяса, съедаемых каждый день, повышают риск развития рака поджелудочной железы на 19%. 100 граммов такого блюда (примерно столько весят два традиционных кусочка бекона к яичнице) увеличивают такой риск уже на 40%", - утверждают ученые.

Тем, для кого важно завтракать белками, медики рекомендуют употреблять вареные куриные яйца или куриную грудку, не прибегая к традиционной яичнице с беконом или колбасой".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Заявили про біду у ЗСУ на півдні. Катастрофічні втрати і мінна пастка. Сирського підставляють - Снєгирьов

понеділок, 22 липень 2024, 0:10

В чому причина невдалого контрнаступу ЗСУ у 2023 році? Наступальні операції проводились паралельно з обороною Бахмута? Чи забезпечили армію усім необхідним? Поради партнерів щодо контрнаступу були далекими від реалій? Для чого насправді озвучили втрати...

Чому Україна єдина у світі у 19-21 сторіччях армія, яка не воює дивізіями та корпусами - Бутусов

неділя, 21 липень 2024, 23:22

Чому Україна єдина у світі у 19-21 сторіччях армія, яка не воює дивізіями та корпусами та чому генерали ухиляються від відповідальності? Основна проблема війни - визначення відповідальності командирів усіх рівнів за результат, тобто за знищення ворога,...