З архіву ПУ. В Україні цього нахабного виклику не помітили, а загроза більш ніж реальна і дуже масштабна, - політтехнолог Голобуцький

Жодної заяви від нашої влади поки не було.

"А тим часом: Путін в бункері підписав два закони, котрі напряму стосуються України і загрожують нашій нацбезпеці - про звільнення мешканців Донбасу від мита при отриманні громадянства Росії і про дозвіл отримувати російське громадянство, зберігаючи українське", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький 28 квітня 2020 року на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тобто, Україну тепер ніхто не повідомлятиме, що громадянин такий-то відмовляється від її паспорта, бо хоче стати громадянином Росії. Кремль розраховує, що завдяки цим законам кількість мешканців окупованих територій з російськими паспортами зросте з 200 000 до кількох мільйонів.

А ситуація "там мешкають мільйони російських громадян" перетворює деокупацію Донбасу на геть іншу, значно складнішу задачу, обтяжену судовими розглядами і новими потрактуваннями міжнародного права. В Україні цього нахабного виклику не помітили: жодної заяви від влади поки не було. А загроза більш ніж реальна і дуже масштабна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Банки донесуть на підозрілі транзакції клієнтів: Кому донарахують 41% податків

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:22

"В последние месяцы резко участились случаи массовой блокировки банками денежных переводов солидных сумм на карты клиентов, которые явно занимаются предпринимательской деятельностью, но при этом не оформлены как физлица-предприниматели (ФЛП) или юрлиц"...

"Пронесет - не пронесет..." - Машовець

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:12

или высокомобильные зонтичные войска, пока дремлют... Джерело