З архіву ПУ. "Великий перелом": Астролог спрогнозувала громадянську війну в Росії

Астрологиня Людмила Халанська спрогнозувала, що до середини 2020-х років у Російській Федерації відбудеться перелом, передають Патріоти України.

"Події різкі й, очевидно, драматичні", – сказала вона. За оцінками астрологині, в 2022-24 роках "кількість аспектів зовнішніх війн і спроб зміцнити свій вплив на міжнародній арені значно зменшується". У цей період зовнішньополітична активність РФ "замре". Разом із тим, "починаючи з 2022 року, сильні негативні аспекти міцно закріплюються в сфері внутрішнього життя країни, витісняючи майже повністю позитив", – сказала вона.

До 2025 року астрологиня спрогнозувала "різкі й, очевидно, драматичні" події в країні. Можливі масові протести, невдоволення владою. До цього часу "поновляться аспекти війни", але, "найвірогідніше, не зовнішні, а внутрішні війни, можливо, регіональні чи громадянські", – пояснила вона.

Водночас "програних воєн так само багато, як і просто аспектів війни. Це вперше за багато десятиліть, коли війни не приносять Москві успіх, є для неї однозначно негативними, істотно послаблюють її положення", – спрогнозувала астрологиня.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Вчера и Офис Генпрокурора, и СБУ с треском проиграли. Сами себя публично макнули в… сами понимаете что", - Володимир Фесенко

понеділок, 17 травень 2021, 2:00

"И снова о Медведчуке. Он вчера вечером наконец вышел из подполья и даже пришел в Генпрокуратуру (в окружении группы поддержки). Кстати, отмечу, что здесь Виктор Владимирович повторил методику Петра Алексеевича. И это опять сработало", - пише політолог...

З архіву ПУ. "Пока одни гибнут на фронте, другие договариваются с их убийцами", - Бутусов

неділя, 16 травень 2021, 23:05

Президент Зеленський ховається від відповідальності за долі воїнів, хоча вони гинуть, поки він запевняє українців, що бачить в очах Путіна бажання укласти мир. "Принимал участие в программе Савика Шустера по теме энергетики, потому что в самом начале С...