З архіву ПУ. Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс.

Юрій Бірюков. Фото: соцмережі.

Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленського долучити до патрулювання лінії розмежування на Донбасі представників окупаційних адміністрацій. Відповідний допис він опублікував у Фейсбуці, передають Патріоти України.

"Зеленський на повному серйозі запропонував розглянути ідею спільного патрулювання силами ЗСУ, ОБСЄ та сепарами… Тобто, ні про яке роззброєння вже і не мовиться. Тобто, ні про яку єдину державу Україна він вже не згадує. Тому хочеться побажати кожному виродку зі складу ЗСУ, який торік навесні проголосував за Зеленського, вічно бути у спільному патрулюванні з сепарами", – заявив Бірюков 16 лютого 2020 року.

Станом на 23:35 16 лютого допис про військових-виродків Юрій Бірюков видалив. Хоча декількома хвилинами раніше його повідомлення було доступним.

Що відомо про заяву Зеленського щодо спільного патрулювання

У межах Мюнхенської безпекової конференції чинний український президент запропонував, аби лінію розмежування на Донбасі Україна патрулювала спільно зі спостерігачами ОБСЄ та представниками окупаційних адміністрацій Хто саме з "представників окупованих територій" міг би взяти участь в такому патрулюванні, Зеленський не уточнив.

"Щодо того, хто може протягом виборів, підготовки… забезпечити безпеку. Ми бачимо, що це спільний кордон, спільні патрулі. Думаю, що у нас є можливість дотиснути, щоб там були як українці, так і представники тимчасово окупованих територій, так і ОБСЄ", – зауважив він.

Зеленський додав, що це питання обговорювали під час останнього нормандського саміту, який пройшов у Парижі 9 грудня. Також воно стоїть на порядку денному Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Згодом очільник МЗС Вадим Пристайко пояснив, що ці спільні патрулі формуватимуться за хорватським сценарієм (мовиться про збройний конфлікт на Балканах на початку 90-х років XX століття – ред).

Міністр підкреслив, як показує історія, зокрема хорватська, рано чи пізно схожий механізм треба буде застосувати. Водночас Пристайко наголосив, що він є неідеальним, оскільки були трагічні випадки під час такого патрулювання. За його словами, влада розраховує так, щоб у межах такого патрулювання вийти на рішення, як гарантувати безпеку. Зокрема, до можливості провести на нині окупованих територіях вибори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Христа спочатку розіп'яли, а потім стали іконки ліпити. А в Україні рівно навпаки: спочатку зроблять ікону, а потім із задоволенням розіпнуть, - журналіст Асєєв

п’ятниця, 26 квітень 2024, 14:04

"Те саме з "бути героєм" у нашій країні. Христа спочатку розіп'яли, а потім стали іконки ліпити. А в Україні рівно навпаки: спочатку зроблять ікону, а потім із задоволенням розіпнуть. Тож якщо вже вирішите долучитися до ЗСУ, шукайте мотивацію не в сусп...

"Дискусія була дещо гарячою": Міністерку закордонних справ Німеччини помітили під час секретної зустрічі з генсеком НАТО, - ЗМІ

п’ятниця, 26 квітень 2024, 13:44

У четвер, 25 квітня, главу МЗС Німеччини Анналену Бербок помітили під час секретної зустрічі з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, вони просиділи у ресторані готелю Telegraphenamt у Берліні майже три години. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти Ук...