
Скандал навколо українського співака Олега Винника, який засвітився в кліпі з російськими зірками-кримнашистами і не зміг відповісти на запитання, чий Крим, є справою рук спецслужб Росії, впевнений музичний продюсер Олександр Ягольник, передають Патріоти України 1 жовтня 2019 року.
За словами продюсера, до виходу відеоролика Винник виглядав як "нормальний виконавець з нормальною громадянською позицією".
"За цим стоїть ФСБ – це 100%, тому що коли цей ролик вийшов, одразу ж з'явилося інтерв'ю Світлани Лободи, яка сказала, що для артистів байдуже, де заробляти гроші", – заявив Ягольник.
"Я думаю, тут було у ФСБ завдання конкретно пробити саме жіночу аудиторію, оскільки жіноча аудиторія більше ніж чоловіча втомилася від війни. Вони зараз розігрують цю карту і вкрай прикро, що Олег Винник на цю вудку попався", – зазначив він.
На думку продюсера, скандал вдарив по репутації артиста навіть більше, ніж участь у виборчій кампанії Аграрної партії.
"Він у найважчий для України час, коли змінюється одне керівництво і приходить інше, заграв російську скрипку... ФСБ не брала Лорак, не брала Лободу і інших, хто там виступає. Вони знають, що українське суспільство їх не сприймає. А Винника вони точно вгадали і взяли перший номер. Саме та людина, яка демонструвала патріотичні погляди, зараз говорить – я з росіянами стою в одному човні", – підкреслив Ягольник.
Також продюсер не виключив, що згода співака знятися в ролику була продиктована його бажанням в майбутньому поїхати на гастролі в Росію.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...