З архіву. "Забути всі ці роки, як йо***ий страшний сон": Одкровення донецького сепаратиста

Деякі сепаратисти мріють про те, щоб виїхати з окупованих районів Донбасу, однак не можуть, тому що "нікуди йти".

Скріншот зі скаргами одного з прихильників так званої "ДНР" розмістив на своїй сторінці в Twitter блогер Necro Mancer ще в літку 2018 року, передають Патріоти України.

Просепаратистський блогер з окупованної Макіївки Сергій Александровський поділився історією про те, як він не зміг доїхати додому з Донецька через величезні пробки, і йому довелося йти пішки.

"Особисто я вирішив пішки пройтися пару кілометрів, так швидше все одно, але такої кількості ненависті я вже давно не відчував... І так, хотілося вже йти і йти, не озираючись, в сторону кордону з Росією, та хоч в глушину, в Саратов, а потім, забути всі ці роки як йо***ий страшний сон. Шкода, немає горезвісної "бабусі в Саратові" ... Нікуди йти", - сумує Александровський.

У коментарях він зізнається також, що у нього немає грошей на переїзд з Донбасу, інакше блогер давно б уже покинув територію, підконтрольну "ДНР".

"Довели бідного сєпара прокляті мусора", - жартує над скаргами сепаратиста блогер, який розмістив скріншот його поста.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:00

"Утриманець Кремля Герус, лобіст російських продавців електрики (і не тільки), видав щойно Мосейчук в "Праві на владу" геніальне обґрунтування того, що "Нафтогаз" лупить з кожного домогосподарства, до якого підведено газогін (зауважте - саме "до якого ...