З Нової Зеландії до Чилі на весловому човні: Відомий мандрівник встановив новий історичний рекорд (відео)

Мандрівник пережив шторм, минаючи протоку Дрейка і мис Горн — найнебезпечніше місце для всіх мореплавців.

Відомий російський мандрівник Федір Конюхов став першою у світі людиною, яка поодинці перетнула південну частину Тихого океану з Нової Зеландії до Чилі на весловому човні, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє Telegram-канал "РИА Новости", він пережив шторм, минаючи протоку Дрейка і мис Горн — найнебезпечніше місце для всіх мореплавців.

Зазначається, що в грудні 2019 року стартує другий етап подорожі, під час якого Конюхов повинен дістатися від мису Горн до мису Люїнь (Австралія), а в грудні 2020 року розпочнеться перехід від Австралії до Нової Зеландії. Експедиція триватиме до 2021 року.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навколо Тищенка скандалів забагато: Політолог Фесенко спрогнозував, хто може стати мером Києва

вівторок, 26 травень 2020, 19:44

Думка Президента Зеленського, можливо, буде вирішальним фактором при висуненні кандидатури від СН на виборах мера Києва. "Пока еще не ясно, когда и как состоятся праймериз в "Слуге народа" (СН) по выдвижению кандидата на мэра Киева. Но среди всех потен...

"Россия фактически подарила свою нефть Китаю. Там от шары не отказались и попросили еще", - Анти-Колорадос

вівторок, 26 травень 2020, 19:14

Путін просто платить данину "другу" Сі за те, щоб йому було куди подітися, коли настане день "Ш" або "шухер", який вже все ближче? "В далекие совковые времена, на просторах страны, победившего собственный мозг, пролетариата, было модно соревноваться по...