"З певної точки зору є позитивною новиною для нас... Це "постріл собі в ногу": Радник голови МЗС України про мобілізацію в РФ

Часткова мобілізація в РФ є досить сильним пострілом собі в ногу з їхнього боку, сказав в ефірі телемарафону радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смирнов.

"Насправді я б так сказав, що це з певної точки зору є позитивною новиною для нас. Це досить сильний постріл собі в ногу з боку Росії. І ми просто повинні розуміти, що ми живемо насправді в історичний момент того, коли Росія нарешті почала визнавати свої втрати на сході. Вона почала визнавати свої програші", - сказав він.

Радник міністра запевняє, що цей вчинок був просто вже криком про допомогу, якщо читати між рядками: їм не вистачає людей, яких в Україні просто вибивають.

Представник МВС України вважає, що мобілізація запустить надзвичайно сильні внутрішньополітичні та внутрішні міжусобні процеси всередині країни-агресора.

"Ці процеси, такі як, наприклад, росіян, умовно кажучи, хапатимуть військкомами тощо, - запустять надзвичайно велику хвилю негативізму безпосередньо в самій Росії. І це може призвести до дуже серйозних подій там. Повірте - найближчим часом ми однозначно побачимо наслідки цього процесу", - заявив він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поступ, але не у всіх сферах: як Україна впроваджує єврореформи

субота, 4 лютий 2023, 3:00

Як експерти оцінюють виконання семи рекомендацій Єврокомісії. 3 лютого в Києві відбудеться саміт Україна—ЄС, важливим елементом якого стане те, що вперше після набуття Україною статусу кандидата на членство європейська та українська сторони на високому...

Стратегія миші: як Росія купує агентів у ключових інститутах США

субота, 4 лютий 2023, 1:00

ФБР, ЦРУ, Конгрес — де ще Росія прикупила собі «очі» та «вуха»? Росія стосовно США практикує стратегію миші, яка намагається прогризти будівлю зсередини. Останнім часом з'являються нові й нові дані про те, як Росія з допомогою своїх ставлеників проника...