З того, що завалялося в гаражі: На Запоріжчині механік робить звірів із запчастин (відео)

Для роботи треба зварювальний апарат, болгарка і викрутка...

Олег Кір’ян із містечка Пологи Запорізької області перетворює автобрухт на мистецтво. Майструє залізних звірів з того, що завалялося в гаражі, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам.

“Собаку зробив з підручних матеріалів. Це пружина з Жигулів, гайки, свічі й арматура”, – каже Олег Кір’ян.

Він інженер-механік на залізниці, а у вільний час ремонтує авто. У карантин роботи поменшало, але з’явився час для творчості. Перший виріб Олег зробив дружині на День народження. “Через карантин магазини закриті, тож вирішив зробити своїми руками. Підглянув в інтернеті, і вийшло”, – розповідає Олег Кір’ян.

Згодом двір уже прикрасили сова і птаха. Та ще з’явилися мініатюри – мураха з підшипника і равлик.

А чоловік вже готує деталі, щоб змайструвати кота.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Електробуси замість ракет: На яку продукцію хочуть переорієнтувати "Південмаш"

вівторок, 14 липень 2020, 21:44

В Україні намагаються реалізувати відразу кілька проектів з виробництва електробусів. "Выраженная тенденция последних лет – все больше городов по всему миру принимают программы перехода на новый вид транспорта — электробусы. Такие автобусы на электриче...

Арешт губернатора був великою помилкою: Як Кремль втрачає Далекий Схід

вівторок, 14 липень 2020, 21:00

Після арешту губернатора Хабаровського краю в цьому регіоні спалахнули багатотисячні акції протесту. "За минувшие выходные в Хабаровском крае (РФ) прошли три акции протеста против ареста губернатора Сергея Фургала по обвинению в совершении преступлений...