
Російська армія використовує ослів для перевезення боєкомплекту і провізії. Очевидно, це пов'язано з нестачею військової техніки. Про це повідомив головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
"Країна-людожер починала агресію проти України з чорноморського флоту та броньованої "аналоговнетної" техніки, яка зараз валяється металобрухтом у полях і посадках. А сьогодні докотилася до санітарної зони на Курщині, північнокорейців, віслюків та роздовбаних жигулів із буханцями, які збирають по всій Росії", — зазначив військкор.
За його словами, російський президент Володимир Путін "веде війну до останнього осла". Судячи з представлених кадрів, ослами керують російські солдати, а живуть вони в спеціальних дерев'яних загородженнях. Підтверджують цей факт і російські військкори, пояснюючи це необхідністю гужового транспорту на фронті.
"Використання великих тварин на передовій породжує одразу кілька нових проблем, включно з необхідністю регулярного харчування та специфічного ветеринарного догляду", — зауважили пропагандисти.
Бойових ослів оснащують спеціальним "камуфляжем" — на спини їм кладуть зелені килими. Окупанти зазначають, що тварин надали не як гуманітарну допомогу, а офіційно від Міноборони Росії.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...