"На кордоні Польщі та України розблокували пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ», повідомив глава Мінінфраструктури. Збіг? Впевнений, що ні.
Наші колеги з польсько-української палати виїздили на місця страйку, спілкувалися з страйкарями, які вперто уникали будь-якого контактну, керівниками кмітств (органи місцевого самоврядування), які погодили проведення страйку, що дало змогу польській поліції заявити, що все законно.
Так от, якщо страйкарі тупо уникали діалогу, то керівники місцевої влади чесно говорили, що є політичне рішення, і в кращих компартійно-радянських традиціях, без команди «згори» ніяких рішень не змінять.
Так же нахабно вела себе польська поліція, бо була команда.
І ось чудо.
За годину, після затвердження нового уряду страйкарі змінили свою позицію, розблокували перший, а вже є новина, що й другий перехід, готовий працювати вже.
Одне голосування, і все нормально. Політика...".
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...