"На кордоні Польщі та України розблокували пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ», повідомив глава Мінінфраструктури. Збіг? Впевнений, що ні.
Наші колеги з польсько-української палати виїздили на місця страйку, спілкувалися з страйкарями, які вперто уникали будь-якого контактну, керівниками кмітств (органи місцевого самоврядування), які погодили проведення страйку, що дало змогу польській поліції заявити, що все законно.
Так от, якщо страйкарі тупо уникали діалогу, то керівники місцевої влади чесно говорили, що є політичне рішення, і в кращих компартійно-радянських традиціях, без команди «згори» ніяких рішень не змінять.
Так же нахабно вела себе польська поліція, бо була команда.
І ось чудо.
За годину, після затвердження нового уряду страйкарі змінили свою позицію, розблокували перший, а вже є новина, що й другий перехід, готовий працювати вже.
Одне голосування, і все нормально. Політика...".
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...