За гороскопом він - "мертва риба": Астролог спрогнозувала плачевний фінал Путіна

Астрологи прогнозують плачевний життєвий фінал російського президента Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні. Це випливає з прогнозу астрологині Валентини Віттрок, передають Патріоти України.

Говорячи астрологічною мовою, у натальній карті Путіна Північний місячний вузол у 29-му градусі Водолія. Це означає, що він - "мертва риба", тобто психологічно слабка особистість. Це може призвести до самогубства чи божевілля. Астролог схиляється більше до останнього варіанту.

"Венера, що знаходиться в гороскопі російського президента в 3-му градусі Терезів, також свідчить про психічне нездоров'я та небезпеку в'язниці", - зазначає видання.

Білий Місяць у 20 градусі знаку Терезів дає добровільне усамітнення. Можливо, тому у нього такий потяг до бункерів, як пишуть ЗМІ. "Марс, що розташувалася у першому будинку в 8-му градусі Стрільця, дає як мінімум авантюризм, а як максимум – здатність людини продати душу дияволові. Таке розташування планет у натальній карті також може говорити про небезпеку загинути від вогню, на яку є вказівка і в гороскопі міністра оборони Росії, Сергія Шойгу, і можливе божевілля – ймовірність того, що Путін закінчить свої дні в скорботному домі, дуже велика", - зазначає астролог.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...

"О самом "остром" направлении", - Машовець

середа, 29 червень 2022, 8:55

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе, с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска. В течение крайних суток на целом ряде участков, касаемо Лисичанского и Славянского направ...