"За родину, за Сталина!": Життя росіян в одній ілюстрації

У соцмережах висміяли громадян Російської Федерації, громадянська позиція яких складається з підтримки страти і схвалення цензури.

Фото: Твіттер

Відповідні дані про громадянську позицію росіян в Twitter опублікував користувач з ніком Розпад і неповага, повідомляють Патріоти України.

Інфографіка демонструє, що 87% громадян не готові брати участь в масових протестах, 85% - не хочуть емігрувати, 84% - не читали Конституцію, 70% схвалюють цензуру в інтернеті, 60% - виступають за смертну кару, а 51% - підтримує діяльність Сталіна.

Зокрема, користувачі соціальних мереж висміяли подібні "духовні скріпи" і побажали росіянам і далі жити в своєму болоті.

"Так, там скрізь цифри явно занижені", - припустила Зонтаг.

"# Г * внонарод # странадураков # русскіймір #moscovia # духовние_скрепи # # брехати красти # воювати", - зазначив пост хештег Гарі Torrents.

".. У чому проблема Нехай так і живуть в своєму лайні Тільки б за паркан сусідам не гадили і заборона їм на виїзд нехай Путін зробить Краса", - резюмувала Ханна.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Игровые автоматы бесплатно и на деньги Фаворит: обзор

вівторок, 18 травень 2021, 22:05

Запускай лучшие игровые автоматы бесплатно с бонусами Фаворит и получи до 3000 гривен бонуса. Испытай фортуну сегодня, чтобы не думать о деньгах завтра. Виртуальный азартный гемблинг в Украине представлен несколькими популярными игровыми залами. Казино...

"Московия возвращается в родную гавань – Золотую Орду и Империю династии Юань. Китай это уже не скрывает", - Піонтковський

вівторок, 18 травень 2021, 20:59

"Вот что ваш покорный слуга говорил еще лет пятнадцать назад о состоянии умов персон, спесиво называющих себя «российской внешнеполитической элитой». Вообще все российское евразийство идеологически вторично, является функцией обиды на Запад и выполняет...