"За що боровся, на те і напоровся": Путіну пригрозили вбивством у разі використання ядерної зброї, - Піонтковський

Президенту Росії Володимиру Путіну на Заході заявили, що у разі застосування ядерної зброї, по ньому і РФ буде завданий нищівний удар. Про це сказав політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

"Ядерний шантаж Путін успішно застосовував 15 років. Завдяки цьому Україна і Грузія не були прийняті в НАТО в 2008 році і після. Через це не було жодної реакції на війну в Грузії, анексію Криму і так далі", - зазначив він.

Політолог вважає, що Захід нарешті пережив свій страх перед цим шантажем і створив систему тактичної ядерної зброї. "І недвозначно Путіну було заявлено на всіх рівнях, окрім особисто Байдена. Але от Байден попросив поставити йому питання. Путіну відповіли, що через використання ядерної зброї Захід не капітулює, а навпаки буде готовий також використати тактичну ядерну зброю й інші засоби і завдасть нищівний удар по Росії і в тому числі по Путіну. Простіше кажучи, йому сказали, що його вб'ють – в тому випадку, якщо він використає ядерну зброю. Особисто його вб'ють. Тому ця карта вже побита", - підсумував Піонтковський.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...

"Стволы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 2:35

В то время как российские делегации по странам-изгоям носятся в попытке найти больше снарядов для своей артиллерии, у них возникает другая проблема, на которую традиционно практически не обращают внимания за пределами зоны боевых действий. И проблема э...