"За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом", - Борислав Береза

"Ось тепер усе зрозуміло! Але не зовсім. За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом "згідно з стратегією щодо впливу та розповсюдженню стосунків, надходження гуманітарної та військової допомоги із країн Азії". Це не я придумав, а Тищенко сказав", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А ще він додав, що "Будь-яка поїздка, яка оформляється державною і має використовувати державні гроші. Тому я поїхав, безпосередньо, за свій власний кошт". Так за державні гроші чи за власний кошт? А ще він сказав, що Стефанчук підписав йому відрядження, а той каже, що не підписував. І ось після всього цього все стало зрозуміло. Тищенку. А всім іншім не зовсім. Але смішно))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це більш ефективно": Блогер-мовознавець назвав "чарівне слово", яке вимикає російську музику у ресторанах

вівторок, 28 листопад 2023, 12:54

Письменник, перекладач, мовознавець та відомий блогер Остап Українець розповів, як ефективно попросити вимкнути російську музику у громадських місцях, зокрема закладах харчування. Він поділився власним досвідом в інтерв’ю, передають Патріоти України. О...

"Це дуже непросто організувати": Ексзаступник секретаря РНБО відреагував на отруєння дружини Буданова

вівторок, 28 листопад 2023, 12:41

Перший заступник секретаря РНБО у 2008-2011 рр. Степан Гавриш вважає, що організувати отруєння дружини Буданова, в умовах успішних дій ГУР, є досить складною операцією, передають Патріоти України. "Для того, щоб отруїти дружину Буданова, потрібно мати ...