За все інтервʼю Ходорковський посміхнувся задоволено на двох моментах. Коли говорив про заробітки на двох чеченських війнах, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

"Ви просто заздрите успіхам російських експертів". "Ви страждаєте нарцисизмом, тому не бачите добра, яке роблять для України Ходорковський та Каспаров". "Ходорковський буде гарним президентом після Путіна". "Я дивлюсь Латиніну/Шейтельмана/Фейгіна, бо вірю їм. І кого ще дивитись на третьому році війни?". Загалом, на 11-му році, соромно таке не знати", - пише журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Саме такі коментарі написали мені фанати російських експертів після двох постів про нікчемність всіх цих потуг вошкатись із ними по елітних готелях. Цікаво, що це були люди, які або давно заміжні в інших країнах, або, на диво - мешканці Харкова та Миколаєва, яких добряче тріпає війна. Якщо цей кал в голові буде і надалі - то мої співчуття, це буде безкінечна війна.

Я роками досліджую ворога та його наративи - це моя робота і заготовки для майбутніх літературних праць. Саме тому на тлі свідомого ІПСО Ходорковського на західні аудиторії про те, як РФ захопить Харків та Одесу (воно було на трьох майданчиках підряд), вирішила ознайомитись із його інтервʼю Дудю. Чому Дудь? Бо це умовно більш якісна російська бульбашка - молодші люди, які точно були закордоном, щось трошки самі зароблять, трошки фільтрують свою поведінку назовні.

Інтервʼю цього "лідера" було одне із найнудніших, яке я бачила в житті. Осилювала його шматками чотири дні. В кадрі сиділа ображена особа, якій досі болить те, що Єльцин обрав наступником не його. Егоїст, жорсткий, безпринципний - думаю, не одна "мокруха" на його совісті. І очевидно, що потрапив у тюрму через надто велику корону на голові. Ходорковський типовий злодій і корупціонер, який вміло загріб до рук спадок промисловості СРСР. Визнав, що використовував численні лазівки "я закон не порушую, я користуюсь дірками". Визнав, що мав дах від КДБ. А юний Сурков і нинішній власник "Пятьорочки" були його охоронцями. "Тренер з рукопашного бою запропонував". Образа на Суркова, що пішов до Путіна.

Лідер опозиції визнав, що сприймає владу у РФ як царат. "Для нас природно було, що ми жодного відношення до призначення першої особи не мали". Єльцина він сприймав як царя. "Ця людина була царем - великим і великодушним". За все інтервʼю він посміхнувся задоволено на двох моментах. Коли говорив про заробітки на двох чеченських війнах. На першій - він відповідав за постачання пайків. "Во вторую чеченскую мы обеспечивали, наверное, 50% нашей группировки горюче-смазочными материалами, поскольку наши заводы находились в этом регионе", - каже Ходорковський.

"З Томська на зачистку та патрулювання в Чечні було відправлено ОМОН, а ми там були фактично містотворчою компанією. Їхній керівник спецпризначенців поскаржився, що у них тільки короткостволи, ну ось ми їх і забезпечили… провів рішення через раду директорів - американці були в шоці". Цікаво, американські члени наглядових рад зрозуміли, що це був геноцид?

Про Чечню. Чисто риторика, як у нацистів. "Коли Чечня оголосила про свою незалежність, вона людей нетитульної нації почала звідти випихати. І багатьох випихали ... і це почало розпалювати південь Росії... тому не можна сказати, що у першої чеченської не було жодних підстав. Звідти у мене урок - бомбити міста не можна". Так що ж ти, дядя, майданчики в ФРН використовуєш для того, щоб розказати про поразку України, а не засудити обстріли Харкова?

"У першій чеченській я підтримував проведення силової операції…" Тобто пройшло тридцять років, а цей опозиціонер не спромігся на просте: "Вибачте". "Я вірив у тих хлопців, які туди йшли (в контексті, чи знав, що війська РФ творять у Чечні злочини проти цивільних - ред), по-друге, вони ж наші". Чим не нацизм? Ходорковський упевнений, нинішні росіяни мають дякувати Єльцину та Гайдару за інтернет.

Про корупцію Єльцина: "якщо він не розумів, що це корупція, то це не корупція". Висловив жаль, що Абрамович виявився більш продуманим персонажем - і у підсумку більш успішним. "Він рішала. Якщо брати рейтинг рішал, то він усі категорії обійшов". Відчувалась заздріть, що Абрамович більш розумний і хитрий жук. Присутня образа за фільм навальністів "Предатели", де Ходорковський - один зі головних персонажів.

Цікавий момент про клан Ротшильдів у ЮКОСі. Шкода, що тему Дудь не розвинув. Хоча це і так масло для нинішньої влади на тему, як Захід хотів юзати ресурси РФ. І як еліти РФ брехали народу своєму про клятих англосаксів, поки брали їхнє бабло. Визнав, що виводив мільйони доларів в голодні для РФ девʼяності в офшори. Але "не крав і взагалі спонсорував свої міста".

Мораль? Дуже гнила особа - жорстка, самозакохана, задоволена своєю участю щодо придушення Чечні. Дуже нудна, абсолютно відірвана від реалій РФ. Власне, це підтверджує, чому по всій наявній соціології це абсолютний аутсайдер. Власне, велика кількість коментарів - під вʼю Дудя так і пишуть "злодій, який своїми діями привів Путіна до влади". Із цікавого - велика подяка в коментарях Набіулліній за те, що втримує нацбанк і економіку "поки злодії, як Ходор, обкрадали народ". Допускаю, що якби оце стало президентом - воно би теж з посмішкою на писку постачало би солярку та зброю на війну в Україні. Це дохла корова і точно безальтернативна робота з ним - це постріли холостими.

Влучний комент під відео. Як резюме вʼю: "Пилили Россию, как могли, теперь сидят - невинные нетвойняхи".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«Ето наше ПВО? А как теперь ловіть ракєти?»: Росія в шоці від "геноциду" найсучасніших систем захисту неба, про котрі кремлівська пропаганда не втомлювалась співати "нє імєющіє аналагав в мірє"

субота, 22 червень 2024, 20:30

За останні дві доби Збройні Сили України здійснили успішну операцію з ліквідації двох російських зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир-С1". Про це повідомив Telegram-канал "Николаевский Ванёк" та інші пабліки. . Зазначається, що перший "Панцир...

Молодикам, що шукали пригод, начебто не сподобалась зачіска воїна: У Києві по-звірячому побили добровольця 32-й ОМБр

субота, 22 червень 2024, 17:59

У Києві побили ветерана війни, добровольця 32-ї ОМБр нібито через його зачіску. Про це розповіла сестра постраждалого на своїй сторінці в Instagram. За словами родички постраждалого, все сталося цієї ночі, коли Олександр вигулював свого собаку та повер...