"За всього паскудства Орбана, угорці найбільше підтримують наших і найменше вважають це невиправданими видатками на чужих", - Голобуцький

"Мешканці ближчої Європи тим менше втомились від українських біженців, чим менше до них набігло росіян і російськомовних? Цікаво розподілились значення схвалення підтримки наших біженців: за всього паскудства Орбана, угорці найбільше підтримують наших і найменше вважають це невиправданими видатками на чужих. Десь так само ставляться до підтримки українців в себе латиші", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А далі ще цікавіше: максимально лояльні до України на державному рівні Польща, Литва, Чехія не зуміли переконати своїх громадян, що українські біженці - це можливість і виправдані видатки, а не проблема і викидання грошей на вітер. В Словаччині місцеві взагалі різко проти підтримки біженців з України - на тому ж рівні, що румуни й болгари.
Цікавий момент: виглядає так, ніби існує пряма кореляція між проблемами країни з росіянами, популярністю держави в російськомовних біженців і готовністю утримувати цих біженців.
Скажімо, до Угорщини поїхали і там затримались переважно мешканці західних регіонів - апріорі україномовні і навіть з базовим знанням угорської. І угорці виявляють лояльність навіть через рік. Латвія теж не найперший вибір російськомовних - тож так само місцеві не бачать проблем в наших біженцях. А от до Польщі, Чехії, Болгарії точно рвонули "русскоязичниє" втікачі. А там і так не бракує "хороших русскіх", котрі не мали бажання мешкати в РФ.
Є шанс, що низька лояльність до українських біженців в зазначених країнах цілком може пояснюватись втомою місцевих від "русскіх" загалом - незалежно від того, це "хорошиє русскіє" з РФ чи "русскоязичниє" з України. Звісно, це хіба припущення, але дуже схоже на правду".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

ЗСУ озброять дистанційно-керованими турелями "ШаБля"

понеділок, 25 вересень 2023, 5:00

Міністерство оборони України допустило до експлуатації в ЗСУ перший дистанційно-керований бойовий модуль «ШаБля». . Про це у п’ятницю 22 вересня повідомили на сайті оборонного відомства. . Ця турель може бути оснащена різною зброєю та встановлюватися...