"Кумедніше хіба що штурм туалету "для вручення повістки" Порошенку", - політтехнолог Голобуцький про ДБР у музеї

До речі, а хто заплатить музею за двері - ДБР чи платники податків?

"Щодо штурму ДБР музею І.Гончара "для вручення повістки Порошенку". Якби це був не музей - це було би навіть забавно. Забавніше хіба штурм туалету "для вручення повістки" - тобто, ДБР з принципу не довіряє Укрпошті, знаючи щось недобре про Смілянського, чи це щось новітнє релігійне?" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Хоча насправді цікавіші інші, геть нудні й негероїчні речі, звичайні для правової держави, а не сталкерського бантустану: а хто, перепрошую за прозу, заплатить музею за зґвалтовані двері? Бо якщо це не буде прицільно з зарплат конкретних працівників, а просто "ДБР" чи "держава" - це означає, що за руйнівні перформанси ДБР заплатимо ми з вами - точніше, заплатиться нашими ж податками.

Ну і ще цікавіше: якщо, не дай Боже, в процесі героїчного штурму музею дбр-івські халки хоч якось пошкодили бодай одну картину - це ж гарантовано страховий випадок. І страхова компанія негайно подасть до суду за свідоме нищення цінної власності в процесі порушення законів України щодо правил вручення повісток. З відшкодуванням, знов ж таки, з держави - а отже, з нас.

А колекція міжнародна. І можна гарантувати заголовки в європейських і світових ЗМІ: "Працівники силових структур України за схвалення влади руйнують музеї і нищать мистецькі колекції". І оце так треба було того штурму, щоб вляпатись в таке лайно? Скільки і чим Україна заплатить за кількахвилинну втіху того ж Портнова?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Четвертый шанс России вырваться из болота", - Аnti-colorados

вівторок, 14 липень 2020, 6:24

На Росії вперше за той час, що минув після розвалу совка, вдалося нехай поки і боязке, але головне - стихійне повстання. Там люди вперше відчули смак самоорганізації. Про це у своєму блозі пише Аnti-colorados, передають Патріоти України. Далі - мовою о...

Тарас Матвіїв: Загиблий офіцер ЗСУ під обстрілом виносив побратимів із бліндажа, який загорівся (фото)

вівторок, 14 липень 2020, 6:08

Під час бою в районі Троїцького зазнав смертельних поранень активіст Майдану, волонтер, доброволець, командир взводу у 24-й ОМБр. Командування бригади подає Тараса Матвіїва на звання Героя України. Тарас Матвіїв був родом зі Львівської області, з міста...