
Українські захисники продовжують знищувати російських окупантів у селі Багатир Донецької області, населений пункт став могилою для десятків загарбників. Про це повідомили у 33 окремій механізованій бригаді (33 ОМБр), публікуючи у Telegram-каналі кадри ліквідації окупантів на території українського села, передають Патріоти України.
«Захоплення Багатиря? Не чули. Бійці 33-ї продовжують знищувати окупантів у селі, яке стало могилою для десятків штурмовиків Росії. Піхота, оператори БПЛА — малих та великих бомберів, FPV — працюють над зачисткою щоденно», — йдеться у описі до відео.
17 травня Міністерство оборони країни-агресорки РФ оголосило про захоплення села Багатир.
У ЗСУ ці ворожі вигадки не підтверджували. «Контроль над селом — за українськими бійцями», — заявляв речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Віктор Трегубов.
Він також повідомляв, що російські окупанти хочуть захопити Багатир, щоб рухатись в напрямку Дніпропетровщини. Своєю чергою аналітики DeepState констатували просування ворога в районі села.
Станом на 10 червня, згідно з даними, наведеними на мапі DeepState, Багатир перебує в сірій зоні.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...