Українські військові стали свідками того, як потік води змив російських окупантів на лівому березі Дніпра внаслідок підриву Росією Каховської ГЕС, повідомляють Патріоти України із посиланням на CNN.
У коментарі телеканалу офіцер ЗСУ капітан Андрій Підлісний розповів, що дамба впала рано вранці у вівторок, "ніхто з російського боку не зміг піти", всі позиції окупантів було затоплено.
Український військовий вважає, що Росія підірвала дамбу навмисно - щоб запобігти контрнаступу ЗСУ на півдні. Підлісний додав, що його побратими спостерігали за розвитком подій за допомогою дронів. Він вказав на особливості місцевості, які, в тому числі, призвели до великих втрат серед окупантів.
"Лівий берег (де перебували окупанти - ред.) нижче правого, тому він більш затоплений. Були затоплені і позиції противника просто на березі річки. Потрібно розуміти, що позиції противника - це не тільки окопи, а й звичайні будинки мирних мешканців, де вони жили", - підкреслив Підлісний.
Військовий вважає, що загарбників на місці не попередили, бо, можливо, командування РФ хотіло зберегти елемент несподіванки для ЗСУ.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...