Загарбників на місці не попередили: Офіцер ЗСУ розповів про втрати окупантів через підрив Каховської ГЕС

Українські військові стали свідками того, як потік води змив російських окупантів на лівому березі Дніпра внаслідок підриву Росією Каховської ГЕС, повідомляють Патріоти України із посиланням на CNN.

У коментарі телеканалу офіцер ЗСУ капітан Андрій Підлісний розповів, що дамба впала рано вранці у вівторок, "ніхто з російського боку не зміг піти", всі позиції окупантів було затоплено.

Український військовий вважає, що Росія підірвала дамбу навмисно - щоб запобігти контрнаступу ЗСУ на півдні. Підлісний додав, що його побратими спостерігали за розвитком подій за допомогою дронів. Він вказав на особливості місцевості, які, в тому числі, призвели до великих втрат серед окупантів.

"Лівий берег (де перебували окупанти - ред.) нижче правого, тому він більш затоплений. Були затоплені і позиції противника просто на березі річки. Потрібно розуміти, що позиції противника - це не тільки окопи, а й звичайні будинки мирних мешканців, де вони жили", - підкреслив Підлісний.

Військовий вважає, що загарбників на місці не попередили, бо, можливо, командування РФ хотіло зберегти елемент несподіванки для ЗСУ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ озброять дистанційно-керованими турелями "ШаБля"

понеділок, 25 вересень 2023, 5:00

Міністерство оборони України допустило до експлуатації в ЗСУ перший дистанційно-керований бойовий модуль «ШаБля». . Про це у п’ятницю 22 вересня повідомили на сайті оборонного відомства. . Ця турель може бути оснащена різною зброєю та встановлюватися...

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 "Огонь"

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...