"Заява замміністра і головсанлікаря по сумісництву Ляшка - явище, мабуть, унікальне в світовій практиці публічної політики", - політтехнолог Голобуцький

Українцям заборонили ходити в парки та дезінфікували дороги виключно заради того, щоб "налякати як слід"?

"Заява замміністра і головсанлікаря по сумісництву Ляшка щодо заборони прогулянок в парку як засобу створення дискомфорту і залякування громадян - явище, мабуть, унікальне в світовій практиці публічної політики", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Є два варіанти. Перший - він "впіймав зірку", звик за два місяці до вільного, безперешкодного, нічим не обмеженого доступу до інформаційних ресурсів. До свого обличчя на екранах чи не всіх телеканалів. До своєї нарощуваної з кожним днем впізнаваності.

2 місяці на екранах - чим не підґрунтя, щоб висуватись на президента. Успішно висуватись.

І другий варіант: це спланована акція. Ляшко почав надто добре виглядати на тлі іншої команди. Тому отримав розпорядження ляпнути настільки провокаційну річ (насправді, ляпнути вдруге, він це вже казав - просто цим разом наокремо акцентував). І замміністра МОЗ моментально долучився до загальної когорти джерел дуже неоднозначних, м'яко кажучи, заяв. Як Шмигаль. Як інші. Зате їхнім коштом і на їхньому тлі доволі непогано виглядає Зеленський. В цілому, жертва себе виправдала - якщо це дійсно було так.
--
Ми не будемо піднімати дуже незручну тему "А як бути з тими, кого за цей час встигли оштрафувати за перебування в парку?". Бо тут рішення лежатимуть вже геть в іншій площині, поза публічною політикою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перед дівчиною цілий світ, але її чогось тягне на московські болота", - політтехнолог Голобуцький

субота, 28 листопад 2020, 0:00

"Виявляється, в нас досі організовують нацвідбір на Євробачення - в сенсі, Україна досі в тому безглузді бере участь. І маємо черговий скандал з учасницею: Кіра (вона ж просто Олена) Мазур, звичайна дівчина з Погребища на Вінниччині, а не з Горлівки, н...

З архіву ПУ. "Сурков на совещании орал до хрипоты, получили по шапке все: Инсайд", - Фашик Донецький

п’ятниця, 27 листопад 2020, 23:55

"О визите асланбека дудаева в оккупированный рф Донецк не писали разве на заборе в Житомире. Ху из асланбек дудаев? Ну, вы даете - это ж идеолог войны на Донбассе, сурков", - пише 3 листопада 2019 року у своєму блозі Фашик Донецький, передають Патріоти...