Заявила, що так "допомагає сиротам": Зрадниця Ані Лорак профінансує фонд, який депортує українських дітей до РФ

Ані Лорак, яка зрадила Україну і не помітила військового вторгнення РФ, вирішила підтримати депортацію українських дітей до країни-агресорки. В інтерв'ю пропагандистському російському телеканалу НТВ Ані Лорак повідомила, що передасть частину коштів, виручених від продажу квитків на свій концерт у Москві, до фонду, який займається «біженцями-сиротами» із окупованих РФ Запорізької, Луганської і Донецької областей, передають Патріоти України.

Вона заявила, що допомагає дітям, які постраждали від «цієї ситуації», вперто не називаючи війну, яку Росія веде проти України, війною. Ймовірно діти, яким вона зібралася «допомогти», вже перебувають на території Росії.

Це не вперше, коли Лорак допомагає російській пропаганді. У своїх публікаціях в соцмережах вона неодноразово закликає донатити до російського фонду, який підтримує українських «біженців».

Нагадаємо, українські волонтери і військові неодноразово тролили співачку, розміщуючи подяки Ані Лорак на дронах та ракетах, якими били по російських загарбниках. Це збурило хвилю відміни концертів української зрадниці в РФ.

За даними Центру нацспротиву, росіяни вивезли понад 100 тисяч дітей з окупованих регіонів. За даними Європарламенту, кількість незаконно депортованих у Росію українських дітей може сягати від 16 до 300 тисяч, якщо враховувати дітей, викрадених з 2014 року — з часу окупації Криму та частини Донецької й Луганської областей

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія більше не матиме перемог в Україні - Wall Street Journal

середа, 29 листопад 2023, 6:15

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі. Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І ...

"Показать кузькину мать": Як це висловити солов'їною. - Є чимало промовистих варіантів

середа, 29 листопад 2023, 5:40

Дослівний переклад фразеологізмів зазвичай не передає їхню суть. Мовознавці радять враховувати лексичні особливості кожної мови і шукати наявні відповідники серед усталених зворотів та навіть народної творчості. . Колись перший секретар ЦК КПРС Микита...