"Західні спецслужби мали реальні підстави писати про очікування агресивних провокацій РФ, де "постраждалими" виявляться якраз окуповані Росією території", - Голобуцький

"Директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сєрґєй Наришкін, особа з ближнього кола Путіна, сьогодні на засіданні "Российского исторического общества" детально описував нелюдську жорстокість бандерівців: "Вот уже в течение 7-ми лет [погано порахував, вже 8 років - О.Г.] на Донбассе гибнут мирные люди. А те, кто убивает и отдает приказы убивать, являются образом Украины, как "анти-России". И лицо этой "анти-России" поистине ужасно. Убийство женщин, детей, стариков, пытки, истязания несогласных. Все это, к сожалению, современная Украина", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І практично одночасно "голова ДНР" Пушилін в ефірі окупаційного "Радио Крым" явно подавав сигнали СОС - вже як і чим міг: "Сейчас особый период, потому что всё, что заявляет Украина – это может быть использовано в любой момент. Химическое оружие может быть использовано для провокаций, причём не обязательно даже на территории Донецкой и Луганской народных республик. Это может быть использовано на территории самой Украины с последующим обвинением нас или России".
Коли директор СЗР прямим текстом натякає на масові катування на окупованих територіях, а в маріонеткового гауляйтера починають труситись піджилки - це привід як мінімум запідозрити, що це "ж-ж-ж" не просто так. І західні спецслужби мали реальні підстави писати про очікування подібних агресивних провокацій РФ, де "постраждалими" виявляться якраз окуповані Росією території.
Отже, попри всі публікації і застереження, кремлівська кліка все ж не змогла відмовитись від спокусливої ідеї трохи притруїти маріонеток і потім голосно кричати про "безневинні жертви київського режиму".
Так, Захід їх вже офіційно повідомив, що всі подібні інциденти будуть одразу за умовчанням потрактовуватись як агресивні дії РФ - гіпотетична "провина" України чи третіх сторін навіть не розглядатиметься. Отже, користі для Кремля з таких провокацій не буде жодної. Але спокуса надто велика: вони надто люблять труїти своїх "людішек". Навіть якщо просто так, а не "задля високої мети".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місяцеподібне обличчя: Досвідчений медик розповіла про один із ймовірних діагнозів Путіна

четвер, 26 травень 2022, 19:44

Російський президент Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров'ям – крім онкохвороби, у нього є ознаки синдрому паркінсонізму, передають Патріоти України. Лікар-невролог із 15-річним стажем роботи Олександра Щебет оцінила загальний стан здоров'я ...

"А потім прийшов рускій мір"

четвер, 26 травень 2022, 18:13

"Я не хочу більше дискусій про російську мову, пам‘ятники російським культурним діячам, важливість відходу від московської церкви. Їх більше не буде", - говорить блогерка. "Хтось колись дуже дорожив цими горщиками. Робив у них печеню для всієї родини,...