Захоплене на "вишках Бойка" обладнання окупантів дає Україні "ключ" для зламу найновіших радіолокаційних систем росіян

Спецпризначенцям ГУР вдалося отримати кілька одиниць важливої техніки, сказав командир взводу спецпідрозділу "Артан" Андрій Мельник.

Окупанти використовували "вишки Бойка" як бази, де встановили радіолокаційні системи та засоби радіоелектронної боротьби. Вони давали росіянам прикриття й обізнаність щодо ситуації у цій частині моря.

"Тому на "вишках" також знайшли рідкісні модернізовані ракети для гелікоптерів, а також багато складів з боєкомплектами. Такими технологіями Кремль не хотів би ділитися", – розповів Мельник.

Фахівці завдяки цій системі можуть створити такі засоби, які зроблять РЛС неефективними.

"Нева"! Сучасна радіолокаційна система. Вона зараз на дослідженні у наших фахівці та партнерів. Знаючи, як вона працює, можна буде створювати засоби, завдяки яким РЛС буде неефективною, не бачитиме цілей", – вказав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...