
Спецпризначенцям ГУР вдалося отримати кілька одиниць важливої техніки, сказав командир взводу спецпідрозділу "Артан" Андрій Мельник.
Окупанти використовували "вишки Бойка" як бази, де встановили радіолокаційні системи та засоби радіоелектронної боротьби. Вони давали росіянам прикриття й обізнаність щодо ситуації у цій частині моря.
"Тому на "вишках" також знайшли рідкісні модернізовані ракети для гелікоптерів, а також багато складів з боєкомплектами. Такими технологіями Кремль не хотів би ділитися", – розповів Мельник.
Фахівці завдяки цій системі можуть створити такі засоби, які зроблять РЛС неефективними.
"Нева"! Сучасна радіолокаційна система. Вона зараз на дослідженні у наших фахівці та партнерів. Знаючи, як вона працює, можна буде створювати засоби, завдяки яким РЛС буде неефективною, не бачитиме цілей", – вказав він.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...