
У Бєлгороді РФ зупинки-бомбосховища розвалилися через сім днів після того, як їх облаштували. Про це повідомив Telegram-канал The Moscow Times у пʼятницю, 19 січня, передають Патріоти України.
Як йдеться у дописі, зупинки громадського транспорту «укріпили» мішками з піском, але вони виявилися «не лише недовговічними, а й небезпечними». У регіональних пабліках сподіваються, що укріплення з блоків «виявляться ефективнішими».
Telegram-канал Блэтгород повідомив, що мішки з піском впали на проїжджу частину й перегородили прохід. На іншій зупинці у місті пісок висипався з мішків і зламав її частину.
У Telegram-каналі додали, що минулого тижня губернатор Бєлгородської області Вʼячеслав Гладков розпорядився зміцнити всі 556 зупинок громадського транспорту у місті. 14 січня повідомлялося, що у центрі Бєлгорода влада встановила залізобетонну модульну споруду для захисту населення від обстрілів.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...