Закиди "а чого не підготувалися до ударів по об'єктах розміром із єгипетську піраміду" виглядають демагогією, - Фурса

"Нова зрада. Обіцяли захистити енергетику, а не змогли. Когось на кол. Спалити відьму", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"От мені цікаво: ті люди, що так кричать, як собі уявляють захисні споруди для Трипільської ТЕС? Це ж на рівні саркофагу над Чорнобилем. Ви дійсно чекали, що будуть будуватися такі захисні споруди?

Росія взимку 2022 року била по енергетиці. Але не по виробничих потужностях. Вони били по трансформаторах. Чому? Тому що більше ніж 50% генеруючих потужностей в Україні – це атомна енергетика.

Бити по атомних станціях навіть росіяни не наважилися. І вони пішли шляхом атак на саму систему. Намагаючись зруйнувати її і таким чином "виключити" Україну, яка б зберегла при цьому левову частину генеруючих потужностей.

І як захистити трансформатор, ще можна уявити. Особливо від Shahed. І, скоріш за все, Україна пішла саме цим шляхом. Захисту системи. Тобто трансформаторів. І поки що в нас не було ударів, які б дозволили зробити висновок, добре була зроблена та робота чи погано.

Але неможливо побудувати жодні захисні споруди для захисту великих генеруючих об'єктів. Просто неможливо.

Тому закиди "а чого ви не підготувалися до ударів по об'єктах розміром із єгипетську піраміду" виглядають популізмом і демагогією. Особливо коли основні ураження об'єктів відбуваються за рахунок балістичних ракет, перехоплювати які українська ППО вміє тільки певними системами, які не розкидані по всій країні.

Дискусія, що тепер робити і як підготуватися до періодів пікового споживання (зима плюс липень – серпень, коли буде спекотно), цілком доречна. Так само, як і намагання отримати додаткову ППО на тлі російських ударів.

Саме після атак узимку 2022 року по енергетичній інфраструктурі ми отримали перші Patriot. І саме на цьому краще сфокусуватися суспільству. А не на чергових політизованих суперечках".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня, - нардеп Гончаренко

субота, 25 травень 2024, 0:30

"Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня. 30 переказів на місяць. Це один переказ на день. Це взагалі що? Уже уявили, як це вплине на волонтерство й на збори? Підкажу: погано. Деякі подають це як боротьбу з казино. Тобто самі дозволили...

Запас ідіотів у Росії вичерпується. Ціни за життя орків зросли зі 150 тис. руб. до 500 тис. - Невзоров

субота, 25 травень 2024, 0:15

"Навіть у Росії запас ідіотів не обмежений. Це з'ясувалося щойно, і стало для Кремля неприємним сюрпризом. Режим сподівався на те, що глибинка може вічно постачати на фронт непутяще бидло, яке спилося", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у ...