"Залізний кулак для ЗСУ": Військовий експерт пояснив, як західні танки змінять ситуацію на фронті

Найпотужніші у світі танки - американські Abrams і німецькі Leopard, які незабаром отримають ЗСУ, дадуть змогу українським захисникам отримати "залізний кулак" та перейти до наступальних дій. Таку думку висловив військовий експерт, волонтер Павло Нарожний, передають Патріоти України.

"320 танків, обіцяних нам, це дві повних танкових бригади, і це категорично змінить ситуацію на полі бою. Зараз у нас є п’ять танкових бригад на старих танках, радянських. Вони модернізовані, але це все одно радянський підхід до танкової справи. Маючи плюс дві нових, або якщо переведуть якісь дві наявні бригади на західні танки, ми отримаємо дуже сильний залізний кулак, скажімо так. І цим кулаком ми зможемо проводити наступ", — вважає експерт.

Нарожний пояснив, як танки виробнцтва Заходу відрізняються від радянських. "Що у нас, що у росіян усі танки, які є, це спадщина радянської лінійки. Leopard, приміром, відомий тим, що з першого пострілу знищує ціль на полі бою, а радянському танку потрібно два-чотири постріли через те, що в них набагато гірше з далекомірами, з балістичними калькуляторами", — зазначив експерт.

За його словами, у західних і радянських танків також кардинально відрізняється стиль ведення бою. Нарожний наголосив, що знищити західний танк набагато важче, ніж радянський.

"Завдання радянського танка — виїхати на поле бою, зробити 5-10 пострілів, і після цього героїчно померти. А західні — набагато більш живучі, і в них стиль ведення бою більше схожий на хижака, який сидить у засідці, на снайпера, який виглядає свою ціль з великої відстані, стріляє і переміщається на іншу позицію, щоб знищити наступну ціль. Тобто, це зовсім інший танк. Знищити його вкрай складно. Навіть найсучаснішими методами, завдяки багатошаровій броні, комп’ютерним системам, активному захисту тощо. Тому, коли вони в нас будуть на руках, тоді ми зможемо ефективно наступати", — підсумував військовий експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спецоперація із викраденням російського вертольота Мі-8: Вдова ліквідованого штурмана розповіла подробиці

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:29

Штурман викраденого вертольота брав участь у воєнних діях від початку повномасштабного вторгнення і навіть був нагороджений медалькою "за відвагу". Під час спецоперації української розвідки "Синиця" на борту військового вертольота Мі-8, який погодився ...

"По российским Z-телегам волной несутся панические вопли касательно Вербового", - Злий Одесит

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:01

"По российским Z-телегам волной несутся некие панические вопли касательно Вербовое, что и не удивительно, с учётом того, какие там сейчас совершают продвижения СОУ. Но, в то время как внимание российских ура-патриотов привлекается к Вербовому, полность...