Посол України у Великій Британії та екскомандувач Збройних сил Валерій Залужний визнав помилку, яку допустив на початку російсько-української війни. На думку генерала у відставці, великі втрати живої сили мали б зупинити Кремль і примусити змінити плани. Як з'ясувалось, це була недієва тактика і ворог не змінив планів. Про помилкові оцінки поведінки росіян Залужний розповів на онлайн-заході медіа NV "Україна змінює світ. Діалоги про можливості", передають Патріоти України.
Залужний відповів на питання головного редактора, який цікавився, чи є якась кількість втрат РФ, яка зупинить війну. Генерал підтвердив, що дійсно помилявся, коли думав, що колосальна кількість загиблих примусить Кремль змінити плани. З його слів, врешті з'ясувалось, що в Росії людське життя нічого не варте і в Кремлі готові покласти велику кількість солдатів для досягнення мети. При цьому Залужний все ж визнав, що і далі треба намагатись завдати ворогу максимальних втрат.
"Це була абсолютно моя помилка. Імовірніше за все, що людський ресурс для Росії є найдешевшим. Тому це потрібно враховувати. І, мабуть, максимальне завдавання втрат противнику в сьогоднішній день залишається актуальним", — пролунало в ефірі.
Крім визнання своєї помилки, Залужний розповів, що потрібно Україні для продовження бойових дій та перемоги. Він пояснив — Сили оборони повинні мати зброю, адекватну до умов, в яких проходить війна. При цьому вже є певні досягнення у застосуванні безпілотних систем та систем ситуаційної обізнаності. Тим часом генерал у відставці озвучив три напрямки, з якими в України не все гаразд:
"[Ми бачимо сьогодні, що на сьогодні ми дещо відстаємо] завдяки поєднанню цих трьох компонентів. Як це буде розвиватися далі з точки зору технології війни, будемо дивитися", — сказав Залужний.
Очільник Кремля Володимир Путін ще не вирішив, як продовжувати війну проти України. Росіяни продовжують вважати, що України не має існувати. Про це розповів ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю DW, передають Патріоти України. Н...
Північний Льодовитий океан є одним із найбільш радіоактивних морських регіонів на території колишнього Радянського Союзу. На морському дні лежать, розкладаючись, два атомні підводні човни К-27 і К-159 і чотири реакторні модулі. Про це пише для видання ...