"Заменять будут исключительно гражданами РФ": Захарченко почав проводити масові чистки в "МГБ ДНР"

Ватажок терористів планує звільнити усіх "співробітників", які мають родичів на підконтрольній Україні території.

Олександр Захарченко. Фото: соцмережі.

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко підписав указ про звільнення всіх співробітників «МГБ» «республіки», що мають родичів на підконтрольній Україні території, і всіх «перебіжчиків». Український блогер Олексій Чибісов на своїй сторінці в соцмережі розмістив інформацію про «чистки» в рядах «правоохоронних органів ДНР», яку підготував Захарченко, передають Патріоти України.
Чибісов пише: «Помните, как в 2014-м сепарня под себя ходила от одного упоминания о правосеках? Как заваливали канализационные люки мешками с песком, чтобы в Донецк не пролезли „каратели хунты“. Каждый день проводили рейды по поиску Яроша с красно-черным флагом. Искали даже в Кальмиусе, мол, на американской подлодке приплыл (было же, не придумываю). Так вот, истерика прошла, а охота на правосеков стала доброй традицией домбабвийского народа. Поиски ведут ежеминутно, и даже в своих рядах.
Именно в рамках этой акции Захарченко подписал очередной указ об увольнении всех „сотрудников“ МГБ, у которых родственники живут на подконтрольной Украине территории. Мол, могут информацию передавать. На всех руководящих постах в этом „министерстве“ находятся ФСБшники, но в подчинении у них много предателей из СБУ, ментов-перебежчиков и прочей нечисти. Именно их и выкинут с „госслужбы“. Заменять будут исключительно гражданами России».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...