"Замініть діду таблетки, бо старі вже не беруть": Втікач Азаров поділився спогадами із приводу... "300-лєтія воссоєдінєнія Украіни і Россіі"

"Знайшовся ще один учасник відзначення "300-лєтія воссоєдінєнія Украіни і Россіі" в 1954-му - втікач Азаров 1947 року народження! Такі хороші спогади раптом накрили людину! Гей, хто там відповідає за утримання Міколи Яновіча - замініть діду таблетки, бо старі вже не беруть!))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився скріншотом:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Хіти тижня. Втікач Азаров взяв участь у побєдобєсії, але щось пішло не так (фото)

неділя, 16 травень 2021, 22:00

"Втікач Азаров теж взяв участь в побєдобєсіі - викопав фоточку батька. Коли ти і прізвище поміняв, і фотошоп зробив - а все одно всі розуміють, що ти таке!))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передаю...