"Запам'ятайте цю дату": Переможниця "Битви екстрасенсів" назвала дуже важливий день для України навесні 2024 року

Тарологиня заявила, що у квітні 2024 року буде важливі домовленості. Тарологиня та переможниця "Битви екстрасенсів" Яна Пасинкова розповіла, якою буде ситуація на полі битви навесні 2024 року. Вона зазначила, що зараз стоїть питання про те, щоб втримати лінію фронту.

Про це вона розповіла на своєму ютуб-каналі. Яна Пасинкова у прямому етері зробила розклад на картах Таро щодо того, чи звільнять ЗСУ навесні 2024 року частину України. Вона наголосила, що зараз про це не йдеться, а метою України - є збереження територій.

"Буде максимальна оборона того, що ми маємо зараз. Наша задача укріпитись і піти вперед. 20-21 квітня - давайте запам'ятаємо цю дату. У ці дні ми чекаємо світового миру, світових домовленостей, важливого партнера. Тобто чогось дуже важливого, дуже корисного для нас", - сказала Яна Пасинкова.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трамп не поїде в Україну, тому що, просто кажучи, Путін цього не хоче", - конгресвумен

субота, 13 квітень 2024, 16:54

Конгресвумен із Палати представників Майкі Шеррілл від штату Нью-Джерсі, розкритикувала експрезидента США Дональда Трампа за його слова про те, що поїздка в Україну була б «недоречною», зазначивши, що справжньою причиною є те, що цього «просто не хоче»...

Починайте вже думати, де і як ви переживете наступну зиму. Теплова генерація нашої країни, як би коректніше сказати, знаходиться у глибокому нокауті, - Віктор Таран

субота, 13 квітень 2024, 16:44

"Ну що ж, судячи з останніх ударів і заяв "Центренерго", теплова генерація нашої країни, як би так коректніше сказати, знаходиться в глибокому нокауті. Всі ТЕС "Центренерго" – Трипільська, Вуглегірська і Зміївська ТЕС – повністю втрачені/зруйновані", -...