Запчастини знайшли, попри санкції: Росія застосувала в Україні найновіші крилаті ракети, - The New York Times

Росія виготовила деякі крилаті ракети, які вдарили по Україні 23 листопада, через кілька місяців після посилення західних санкцій, зазначають Патріоти України.

Як пише The New York Times, експерти досліджували залишки крилатих ракет Х-101, знайдені в Києві після атаки 23 листопада. Згідно з доповіддю Conflict Armament Research, одна з ракет була виготовлена цього літа, а інша була завершена після вересня, про що свідчить маркування на зброї.

За словами одного з дослідників, той факт, що Росія продовжує виробляти передові керовані ракети, такі як Х-101, свідчить про те, що вона знайшла способи купувати напівпровідники та іншу техніку попри на санкції, або ж у неї були значні запаси компонентів до початку війни.

Під час чотирьох попередніх дослідницьких поїздок до Києва після вторгнення слідчі виявили, що майже все сучасне російське військове спорядження, яке вони досліджували, наприклад, зашифровані радіоприймачі та лазерні далекоміри, було виготовлено із використанням західних напівпровідників.

У статті також вказується, що російські зброярі вже перейшли на "військові рейки". Проте неясно, чи вичерпала Росія свій запас крилатих ракет. Окупанти використовують у бою старі боєприпаси, бо вони складають більшу частину арсеналів РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" в санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...