"Заповідник "Гетьманська столиця" в Батурині. Чудова ілюстрація ставлення до людей в Україні", - політтехнолог Голобуцький

"Чудова ілюстрація ставлення до людей в Україні. Був оце зараз в Батурині. На території Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» стоїть свіжопобудований новий гарний туалет – але він, звісно, не працює", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Натомість в метрі від нього є дерев'яна будка, сморід від якої збиває з ніг метрів за 20. Хотів сфотографувати, але так і не втрапив моменту, щоб там не було людей (бо вийшло би реально незручно – так, ніби я спеціально фотографую когось, хто заходить до туалету чи виходить з нього). Однак факт лишається фактом: пафосна європейська локація – і смердюча дерев’яна буда замість туалету.
А під постом - фотка вже від палацу Розумовського. Також не так давно оновленого (хоча вже де-не-де потрісканого і обваленого). Сам факт оновлення старовинної пам’ятки можна оцінювати по-різному. Комусь подобається, що палац освіжили і він не виглядає руїнами. Мені як історику більш цінним видається «натуральний» старий вигляд історичної будівлі, нехай і менш глянцевий.
Але найбільше враження знов лишив не палац. Бо там все зробили, помалювали, відремонтували, плитку довкола виклали... А туалет так само не працює. Хоча вхід платний. Зате є отака дерев'яна коробка – ймовірно, з залишків риштувань стулили на два цвяхи. Здалеку – так ніби крихітні сірі вулики. Зблизька – ті ж вулики, тільки засрані, вибачаюсь.
Так що підсумок мандрівки: можна побудувати що завгодно, відремонтувати як завгодно ідеально, але для мене сучасний Батурин асоціюватиметься все одно саме з цими двома дерев'яними туалетами. І смородом від них. Хоча, звісно, "Разруха не в клозетах, а в головах" (с)".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У розслідуванні справи "вагнерівців" все більше запитань без відповідей

неділя, 5 грудень 2021, 18:02

І головне щодо справи «вагнерівців»: чи дійсно спецоперацію готували до останнього без візування з боку Президента? Хто кого підставив? 5 листопада виконувач обов‘язків директора ДБР Олексій Сухачов заявив, що Державне бюро розслідувань допитає керівни...

"​Удар в рельсу..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 17:22

или "война, которая гражданская...". Новостная лента пестрит многочисленными сообщениями о "вступлении" в российскую политическую партию "Единая Россия" глав так называемых "ДНР" и "ЛНР"... . Церемония "награждения" двух кремлёвских дрессированных гла...