
"Тарифні протести: від "прохань до доброго царя-Зеленського" - до Майдану, а може й Коліївщини? Тарифні протести тривають по всій Україні, незважаючи на обіцянку влади "можливо знизити на 3% (але конспіративна назва знижки - "30%") тарифи на газ", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
Висновок: протести ставатимуть масштабнішими. Поки формат доволі "московський": апелювання до "доброго царя"-Зеленського "ми ж за вас голосували, ми вас досі підтримуємо, то рятуйте". Але оскільки ні ресурсів, ні можливості, ні бажання рятувати шостий президент не має, формат помалу мінятиметься. Цілком можливо, що в цілком український бік - до Майдану. І це однозначно м'якший варіант, аніж не менш український формат "Коліївщина".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...