Запропонувати народу хабар (за прикладом "Юліної тисячі") влада не має ресурсів. А вирішити бодай частину проблем - не має компетентності", - політтехнолог Голобуцький

Протести ставатимуть масштабнішими...

"Тарифні протести: від "прохань до доброго царя-Зеленського" - до Майдану, а може й Коліївщини? Тарифні протести тривають по всій Україні, незважаючи на обіцянку влади "можливо знизити на 3% (але конспіративна назва знижки - "30%") тарифи на газ", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це було нескладно спрогнозувати. Бо влада ускладнила життя в усьому - а частково вирішити проблему, на краплю й тимчасово, можливо збирається тільки щодо газу. В людей накопичилось забагато проблем, щоб задовольнитись настільки крихітним обсягом "соціального хабара" від влади.
Запропонувати більший хабар (за прикладом "Юліної тисячі", скажімо) влада не має ресурсів. А вирішити бодай частину проблем - не має компетентності і кадрів.

Висновок: протести ставатимуть масштабнішими. Поки формат доволі "московський": апелювання до "доброго царя"-Зеленського "ми ж за вас голосували, ми вас досі підтримуємо, то рятуйте". Але оскільки ні ресурсів, ні можливості, ні бажання рятувати шостий президент не має, формат помалу мінятиметься. Цілком можливо, що в цілком український бік - до Майдану. І це однозначно м'якший варіант, аніж не менш український формат "Коліївщина".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хіти тижня. "Навіщо російській розвідці знадобився український танк "Оплот", - Злий Одесит

середа, 3 березень 2021, 2:00

Росія потребує рішень, які б значно могли підвищити потенціал її бойових машин. "Новость оказалась довольно резонансной, поскольку охватила не только категорию сообщений о раскрытии очередного агента российской разведки или ячейки пособников страны-агр...