Директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик зауважив, що витік секретних даних з чату Signal свідчить про повну відсутність професіоналізму в новій адміністрації США, передають Патріоти України.
"Це свідчить про абсолютну відсутність професіоналізму, про те, що люди, які залучені, не мають відповідної підготовки, кваліфікації, не пройшли належної верифікації чи затвердження, як зазвичай державні службовці", - наголосив Дубовик.
За словами директора Центру міжнародних досліджень, у Signal були розкриті військові плани США, де перелічувалося, які сили мають бути залучені, в який час і по яких об'єктах. Тому це справжні військові плани. Але це також ілюстрація того, що ми маємо справу з абсолютно непрофесійними, некомпетентними людьми. І це, на жаль, відбувається, зокрема, і в тому, як вони поводяться в "мирному процесі" стосовно України та російської агресії.
"Зараз зовсім інша планка, зовсім інші стандарти. Тому жодних звільнень не буде, бо всю критику проти Трампа і його адміністрації вони зараз вважають політизованою, безпідставною, тому будуть її ігнорувати. Звісно, що такі операції у Signal не планують, і, що більше, не запрошують туди випадково журналістів. Я досі ніде не читав, кого ж хотів запросити радник з національної безпеки. До речі, запросили людину невипадкову, яка дуже добре знає, як зробити відповідний розголос з цієї історії", - додав Дубовик.
Головний редактор The Atlantic Джеффрі Голдберг написав у матеріалі на сайті видання, що 11 березня радник з нацбезпеки США Майкл Волц надіслав йому запит до закритого чату Signal. Журналіст вирішив, що це несправжній акаунт, однак прийняв запрошення.
За його словами, чат створений "для координації щодо хуситів, особливо протягом наступних 72 годин". Він так написав, що серед учасників були віцепрезидент США Джей Ді Венс, держсекретар Марко Рубіо, директор нацрозвідки Тулсі Габбард, міністр фінансів Скотт Бессент, радник з нацбезпеки Майкл Волц та інші високопосадовці адміністрації Трампа.
Окрім цього політики порушили питання компенсації витрат Європою та використання цієї операції, як важелі тиску на неї та Єгипет.
Чиновники обговорювали, як подати операцію громадськості, щоб отримати підтримку, а також результати операції після ударів у Сані.
Видання The Guardian повідомило, що під час брифінгу Дональд Трамп заперечував, що знає щось про цю ситуацію. Він також розкритикував журнал, в якому працює Голдберг.
"Я нічого про це не знаю", - заявив він, і притримувався позиції, що чує про ситуацію вперше.
Однак Білий дім підтвердив витік даних. "Це виглядає справжнім ланцюжком повідомлень, і ми перевіряємо, як до ланцюжка було додано випадковий номер", - прокоментував речник Ради національної безпеки Брайан Хьюз.
Він також додав, що національній безпеці та військам нічого не загрожувало, оскільки успіх операції триває.
Актор та художній керівник Студії "Квартал 95" Євген Кошовий спровокував скандал у мережі привітанням з Великоднем, а точніше, своїм дивним зовнішнім виглядом на великодньому ролику, зазначають Патріоти України. 20 квітня, у свято Світлого Христового В...
Новину про смерть Папи Римського Франциска активно коментує українське суспільство у соцмережах. Зокрема, дехто вважає доречним навіть жартувати з цього приводу. Підбірку подібних жартів опублікувала нардепка Мар’яна Безугла в Telegram, передають Патрі...