
У селі Гранітне під Маріуполем 6 січня знищений напівпобудований російськими окупантами залізничний міст. Також згоріли цистерни з паливом та інженерний транспорт. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його словами, росіяни безуспішно намагалися збити ракети, якими було атаковано міст. Крім того, загарбники "засвітили" місцезнаходження нових батарей ППО в Маріупольському районі. Як зазначив Андрющенко, міст був частиною плану росіян з побудови залізниці з РФ до Маріуполя.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...