Запуск залізниці надовго відкладається: ЗСУ знищили міст і базу окупантів під Маріуполем (фото)

У селі Гранітне під Маріуполем 6 січня знищений напівпобудований російськими окупантами залізничний міст. Також згоріли цистерни з паливом та інженерний транспорт. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, росіяни безуспішно намагалися збити ракети, якими було атаковано міст. Крім того, загарбники "засвітили" місцезнаходження нових батарей ППО в Маріупольському районі. Як зазначив Андрющенко, міст був частиною плану росіян з побудови залізниці з РФ до Маріуполя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Карта бойових дій 20-27 червня: є загроза втратити Костянтинівку, а в ЗСУ з'явились нові вибухові аргументи

субота, 27 червень 2026, 12:40

Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...

Конотопська битва: Як 367 років тому гетьман Виговський розгромив військо московського царя і чому це не змінило історію

субота, 27 червень 2026, 9:23

Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...