Старша донька співачки Олі Полякової, 18-річна Маша, подражнила мережу новими фото. Вона показала декілька кадрів, один з яких викликав бурхливу реакцію коментаторів, зазначають Патріоти України.
На першому фото Маша Полякова пристрасно цілувала свого хлопця. Вона не приховує свої стосунки та часто ділиться кадрами з бойфрендом. Іноді дівчина отримує чимало негативу від коментаторів, адже не усім подобається дивитися на прояви кохання інших людей. А на другому фото донька Полякової показала непристойний жест. До неї приєднався і її хлопець. Дівчина не стала писати, кому саме вона "адресує" свій жест.
Провокація Маші Полякової спрацювала. Коментатори почали критикувати дівчину. Вона роздражнила хейтерів, які одразу ж почали її засуджувати. Користувачі пишуть:
Втім, у коментарях можна помітити не тільки хейтерів. Фани дівчини захищають її від негативу та пишуть, що вона має право публікувати усе, що хоче. Шанувальники пишуть:
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...