Затримання вугільного олігарха Кропачова - заслуга генпрокурора Костіна, - Олександр Кочетков

Затримання вугільного олігарха Віталія Кропачова можна вважати першим серйозним результатом роботи Андрія Костіна на посаді голови Офіса генерального прокурора України. Про це у Facebook написав політичний експерт Олександр Кочетков, передають Патріоти України.

"Я критикував генпрокурора за безрезультатну роботу - за два роки жоден більш-менш відомий корупціонер не отримав підозри та не сів за грати. Неефективність роботи треба визнавати... але зараз, схоже, Костін показав перший результат", - написав Кочетков.

Кропачов - фактичний власник ТОВ "Краснолиманське". Як пише Кочетков, де-факто він - куратор всього схематозу у вугільній галузі. ЗМІ називають його смотрящим за галуззю від Ігоря Кононенка, бізнес-партнера Петра Порошенка.

"Така "велика риба" - справжня удача. І це дає додаткові важелі впливу на так звані справи Петра Порошенка, для якого, як подейкують, Кропачов заробляв чималі гроші та точно знає чимало", - йдеться у дописі.

Кочетков також спростував інформацію, поширену екс-нардепом Ігорем Мосійчуком, який назвав затримання Кропачова заслугою Офіса президента. За даними Кочеткова, це результат роботи саме ОГПУ та особисто генпрокурора Костіна. "За перший конкретний крок - респект, але ще потрібно дуже багато таких кроків та роботи, щоб показати результат, який очікує країна", - написав Кочетков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6... Наших - Злий Одесит

четвер, 13 червень 2024, 0:01

Более 100 км от границы с россией. Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6. . Но, не российских. Наших. . Российские оккупанты уничтожили наши С-300. . Кому-то сейчас может разорвать пяты...

Донька ексмера Полтави навіть не напружилась тікати з Києва. Так і сиділа тут під обстрілами, дистанційно керувала рекламним бізнесом в РФ й отримувала криваві мільйонні дивіденди, - Голобуцький

четвер, 13 червень 2024, 0:00

"Звернув увагу, що останнім часом СБУ збільшила кількість повідомлень про затримання колаборантів. Чому? На мою думку, це свідчить не стільки про збільшення їх чисельності, скільки про покращення роботи по їх виявленню. Адже «любітєлєй русского міра» х...